ارسال ایمیل تبلیغاتی با اجازه مشتری

ارسال ایمیل تبلیغاتی با اجازه مشتری

ارسال ایمیل تبلیغاتی با اجازه مشتری

تبلیغات آنلاین در سال های اخیر بخش بزرگی از بازاریابی در سطح جهان است. به طوری که بازاریان به اندازه تبلیغات رسانه ای و تلویزیونی برای این نوع تبلیغات نیز هزینه می کنند. “در سال ۲۰۱۲ کمپانی تحقیقاتی Forrester پیش بینی کرده بود  که بازاریابان تا سال ۲۰۱۶ حدود ۷۷ میلیارد دلار هزینه صرف تبلیغات آنلاین خواهند کرد”.

ایمیل مارکتینگ جز اولین ابزار های مورد استفاده بازاریابان برای جمع آوری پایگاه داده بوده است.

ارسال ایمیل تبلیغاتی با اجازه مشتری

مزایای اجازه گرفتن از مشتری برای ارسال خبرنامه توسط پنل ایمیل :

وقتی کسی به طور داوطلبانه آدرس ایمیل خود را در اختیار شما قرار می دهد تا عضوی از پنل ایمیل شما شود، در واقع شما را به عنوان یک شرکت معتبر شناخته است و اجازه ارسال ایمیل های مرتبط و روزانه یا هفتگی را به شما داده است. به خاطر داشته باشید تا زمانی که شما از ابزار پنل ایمیل به طور محترمانه و مسئولیت پذیر استفاده می کنید، یک ابزار بسیار قدرتمند برای کسب و کار شما به حساب می آید.

پنج راه برای ایجاد اعتماد و گسترش آن در استفاده از پنل ایمیل :

۱-    ایجاد خبرنامه ای ماهانه با تم و محتوای منحصر به فرد که تمرکز آن روی نیاز مشتریان باشد. بدانید که چه کسانی ثبت نام کرده اند و دلیل ثبت نامشان چه بوده است و از شما چه می خواهند.

۲-    آمار پنل ایمیل خود را دنبال کنید و بهترین زمان بندی را برای ارسال ایمیل پیدا کنید. با ارسال بیش از حد ایمیل در یک روز تنها لیست ایمیل خود را کوچک و کوچک تر خواهید کرد و کاربران را تشویق به لغو عضویت از خبرنامه های خود خواهید کرد.

۳-    پیشنهاد ویژه ای در محتوا های خود قرار دهید به طوری که افرادی که عضو نیستند، به آن پیشنهاد دسترسی نداشته باشند و تنها راه دریافت پیشنهاد شما عضویت در خبرنامه باشد. بگذارید کاربران شما بدانند با ثبت نامشان تا چه اندازه برای شما خاص هستند.

۴-    پست الکترونیک خود را در تمام ابزارهای تبلیغاتی خود یکپارچه سازید و خبرنامه های خود را در شبکه های اجتماعی خود، وب سایت، وبلاگ، پادکست ها و غیره نیز بگنجانید. همچنین اطمینان حاصل کنید که لوگوی شرکت و یا سایتتان در همه نوع از تبلیغاتتان با تصویری مشخص و ثابت وجود داشته باشد.

۵-    ارائه خدمات جدید همیشه شعارتان باشد. ارائه خدمت رایگان و سپس فروش راه کار بهترین فرمول می باشد. کسب درآمد با ایجاد روابط قوی و استفاده از اعتماد مشتری تضمین طول عمر مشتری می باشد.

پنل ایمیل یکی از بالاترین ابزار تبلیغات اینترنتی می باشد که اگر درست و با برنامه ریزی به کار رود، در سال می تواند به طور متوسط لیست ایمیل هر کسب و کار را تا ۳۰% افزایش دهد.

شما توسط کلید واژه های زیربه این سایت مرتبط شدید.

ارسال ایمیل انبوه,ارسال ایمیل تبلیغاتی,ارسال ایمیل گروهی,پنل ایمیل,ایمیل مارکتینگ,پنل ایمیل مارکتینگ,پنل ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ , ایمیل انبوه , ایمیل گروهی , ایمیل تبلیغاتی , پنل ایمیل مارکتینگ,کتاب بازاریابی با ایمیل,کتاب ایمیل مارکتینگ,نرم افزار یمیل مارکتینگ