index1

برای پیشرفت در کسب وکارتان ارسال ایمیل تبلیغاتی باعث موفقیت و سود بیشتری  می شود .در هر کسب و کاری، روش‌های ارتباط با مشتری اهمیت بسزایی دارند. امروزه بهترین راه ارتباط با مشتری ارسال ایمیل تبلیغاتی است.

محاسبات آماری نشان می‌دهد که برای تبدیل یک مراجعه کننده معمولی به یک مشتری، شرکت‌ها دست کم به برقراری ۶ یا ۷ تماس نیاز دارند. به یاد داشته باشیم که این تماس‌ها هم وقت‌گیر و هم پرهزینه است. در این مرحله است که ارسال ایمیل تبلیغاتی به عنوان مهم‌ترین بخش فعالیت بازاریابی شرکت‌ها وارد عمل می‌شود.

حفظ مشتری باارسال ایمیل تبلیغاتی

در واقع ارسال ایمیل تبلیغاتی بازدید کنندگان را به مشتریان وفادار دائمی تبدیل می کند اهمیتی ندارد که مشتریان و بازدیدکنندگان چگونه اطلاعات شرکت شما را می‌یابند. ممکن است شما برای ورود به موتورهای جستجو مبالغی را پرداخت کرده باشید، یا حمایت از یک خبرنامه را به عهده گرفته باشید، یک لیست خبری را اجاره کرده باشید، تبلیغات بنری، فلایرها یا حتی از کارت‌پستال استفاده کرده باشید. در هر ارسال ایمیل تبلیغاتی حرف اول را می‌زند. این روش امکان سرمایه‌گذاری شرکت شما را در دیگر شیوه‌های پرهزینه و وقت‌گیر بازاریابی فراهم کرده، روند بازگشت سرمایه را، به ازای هر ریالی که صرف جذب مشتری و ایجاد یک ارتباط تجاری سودآور می کنید، بهبود می‌بخشد

برخلاف نامه های معمولی، ارسال ایمیل تبلیغاتی هیچ هزینه‌ ی اضافی ندارد و می‌توانید به سادگی روابط جدیدی را بر اساس ارزش های مشتریان خود پایه‌گذاری کنید و مطمئن باشید که این روابط، حامی و مکمل نام شرکت و عامل متمایز کننده‌ی شما از شرکت‌های رقیب خواهد بود.

روش‌های ارتباطی شما می‌تواند شامل خبرنامه، تبلیغات اختصاصی محصولات و خدمات، اطلاعیه‌ی فروش، معرفی خدمات جدید، دعوت‌نامه به مناسبت مراسم مختلف، کارت‌های تبریک و بسیار بیش‌تر از این ها باشد.

ارسال ایمیل تبلیغاتی، راهی آسان و کم‌هزینه برای برقراری روابط سریع و دوام با مشتری است. مزایای این روش دور از تصور شما است. در واقع شما با ارائه‌ی اطلاعات و آموزش به مشتری این ذهنیت را در او ایجاد می‌کنید که فقط شما هستید که می‌توانید به درستی نیازهای او را برآورده کنید. و حتی از این هم مهم‌تر این‌که ممکن است آن ها شما را به عنوان یک صاحب‌ نظر و خبره در این کار به شمار بیاورند. با این کار ضمن ایجاد اعتماد، درهای روابط دوجانبه با مشتری گشود شده، آن ها مسایل و مشکلات خود را با شما در میان می‌گذارند.

با اطلاعاتی که از مشتریان خود به دست می‌آورید، به تامین نیازهای جاری آن ها قادر می‌شوید، پیشنهادهای فروش اختصاصی خود را تنظیم کرده، رقبای خود را پشت سر می‌گذارید. در این فرایند به برخی فرصت های پنهان در حیطه‌ی فروش که تاکنون به آن نپرداخته بودید نیز واقف می‌شوید.

 شما از طریق کلید واژه های زیر به این سایت مرتبط شدیدتا این مطلب ارزنده را مطالعه کنید

ارسال ایمیل تبلیغاتی , پنل ارسال ایمیل , ارسال ایمیل گروهی , تبلیغات اینترنتی با ایمیل,ارسال ایمیل تبلیغاتی,ایمیل مارکتینگ پنل,پنل ایمیل,پنل ایمیل مارکتینگ,قیمت پنل ایمیل,فروش پنل ایمیل,ایمیل مارکتینگ ,نرم افزار ایمیل مارکتینگ,ارسال ایمیل تبلیغاتی,ارسال ایمیل گروهی,سرور ارسال ایمیل گروهی,سرور ارسال ایمیل انبوه, ارسال ایمیل گروهی , ارسال ایمیل تبلیغی, ایمیل انبوهی,تبلیغات رایگان,تبلیغ آسان,ایمیل مارکتینگ ,نرم افزار ایمیل مارکتینگ,ارسال ایمیل تبلیغاتی,ارسال ایمیل گروهی,سرور ارسال ایمیل گروهی,سرور ارسال ایمیل انبوه, ارسال ایمیل گروهی , ارسال ایمیل تبلیغی, ایمیل انبوهی,تبلیغات رایگان,تبلیغ آسان