images7ارسال ایمیل تبلیغاتی بهترین راه بازار یابی اینترنتی است ونرخ بازکردن ایمیل را افزایش می دهد.در اینجا چهار نکته کارامد در ارسال ایمیل تبلیغاتی را به شما معرفی می کنیم :

چهار روش فوق العاده در ارسال ایمیل تبلیغاتی

  •  استفاده از گوگل آنالیتیک، برای دریافت تصویری واقعی تر

اگر شما هم کمی در زمینه موتورهای جستجوگر مثل گوگل مطالعه کرده باشید حتما نام گوگل آنالیتیک را شنیده اید. شاید برایتان کمی ناملموس باشد که به کمپین خود گوگل آنالیتیک را اضافه کنید  اما آیا تمایل دارید که بعد از ارسال ایمیل تبلیغاتی ، بدانید چه کسانی ایمیل شما را کلیک کردن و یا چه لینک هایی بیشتر کلیک شده اند و ….؟. با این ابزار شما می توانید مشترک خود را فراتر از ایمیل خود پیگیری کنید . شما می توانید ببینید که آن ها به کدام صفحات رفته اند، چه چیزهایی خریداری کرده اند و برای خرید از کدام سایت بیشتر استفاده کرده اند و یا کدام سایت برای آن ها بی استفاده شده است.

در ارسال ایمیل تبلیغاتی با گوگل آنالیتیک، شما می توانید همه چیزرا یک گام جلوتر وواقعی تر ببینید.

  •  آدرس ایمیل های ارسالی تان را به طور مداوم چک کنید

شما با استفاده از نرم افزارهای ارسال ایمیل تبلیغاتی به راحتی می توانید کمپین خود را ایجاد کرده و آن را ارسال و بعد آنالیز کنید، اما چه پاسخی به ایمیل و خبرنامه شما خواهد آمد ؟

اغلب مشتریان ممکن است برای اطلاع از محصولات شما، از آدرس ایمیلتان  استفاده کنند و یا حتی ممکن است از آدرس لغو اشتراک، استفاده کنند

آیا شما ایمیل های ارسالی تان را چک می کنید ؟

شما باید از ایمیل های خوانده شده وحتی ایمیل هایی که درخواست لغو اشتراک  داده اند و یا آن هایی که شما را اسپم کرده اند، مدام آگاه باشید.

  •  ایمیل هایتان را براساس فروش مشتری ها بخش بندی کنید

ایمیل هایتان را براساس فروش مشتری ها بخش بندی کنید. وقتی در کمپین خود از گوگل آنالیتیک استفاده می کنید، علاوه بر این که می توانید ببینید که چه محصولاتی به فروش رسیده است، می توانید محصولی را که از همه بیشتر به فروش رسیده است را در لیست خود قرار دهید. همچنین می توانید فعال ترین مشتری خود را شناسایی کنید.

شما می توانید از این لیست در یک کمپین جدید با محصولات کاملا جدید هم استفاده کنید

با بخش بندی ولیست کردن ایمیل های خود باعث می شوید که تعداد کسانی که لغو اشتراک را کلیک می کنند، کاهش پیدا کنند.

  • آرشیوی از ایمیل های ارسالی خود درست کنید

آرشیو ایمیل در واقع محلی ست که مشتریان شما می توانند با مراجعه به آن به ایمیل ها و خبرنامه ای تبلیغاتی گذشته شما دسترسی پیدا کنند ودر واقع آرشیو ایمیل به صورت یک صفحه ماندگار و ثابت است که هر کسی با جستجو در گوگل می تواند به آن دسترسی پیدا کند بازریابی اینترنتی با ارسال ایمیل تبلیغاتی یعنی این.

گام اول این است که خبرنامه هایی  که در گذشته ارسال کرده اید را آنلاین کنید، این کار باعث می شود که شما تصویری از عملکرد و محصولات فروخته شده شرکت خود در گذشته داشته باشید.

گام دوم این است که در صفحه ی اصلی آرشیو خود جایی برای ثبت نام خبرنامه هم قرار دهید.

این کار به شما این شانس را می دهد که مشتریان زیادی از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی، جذب شما شوند.

شما از طریق کلید واژه های زیر به این سایت مرتبط شدید تا این مطلب ارزنده را مطالعه کنید

ارسال ایمیل تبلیغاتی,آموزش ارسال ایمیل گروهی, ارائه پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی, ارسال از طریق گروه گوگل, ارسال اس ام اس, ارسال اس ام اس انبوه, ارسال اس ام اس به ایمیل, ارسال اس ام اس تبلیغاتی, ارسال ایمیل از طریق گروه, ارسال ایمیل انبوه, ارسال ایمیل با گروه, ارسال ایمیل به کاربران اینترنت, ارسال ایمیل دسته جمعی, ارسال ایمیل فارسی, ارسال ایمیل ها به دسته های خاص, ارسال ایمیل هدفمند, ارسال ایمیل به صورت html, ارسال تبلیغ به ایمیل, ارسال تخصصی تبلیغات به ایمیل, ارسال میل تبلیغاتی, ارسال ودریافت انبوه پیامک‎, ارسال پیاام کوتاه تبلیغاتی, ارسال پیام کوتاه, ارسال پیام کوتاه طریق اینترنت, ارسال پیامک, ارسال پیامک طریق اینترنت, اولین سامانه ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه, اکانت ارسال ایمیل, بانک ایمیل رایگان, تبلیغات خود را به ما بسپارید, تست رایگان ارسال SMS‎, روش ارسال ایمیل, سامانه ارسال اس ام اس ایمیل گوگل, سامانه ارسال پیامک ایمیل گوگل, سامانه ارسال پیامک رایگان, سفارش ارسال ایمیل تبلیغاتی, سیستم ارسال ایمیل, شرکت های ارسال ایمیل, نرم افزار ارسال ایمیل, نرم افزار ارسال ایمیل گروهی, نرم افزارهای ارسال ایمیل, نرم افزارهای ارسال ایمیل گروهی, نیو تبلیغ بانک ایمیل پزشکان, پنل ارسال ایمیل انبوه, پنل ارسال ایمیل گروهی, پنل حرفه ای ارسال پیامک,ارسال وایبر,ارسال انبوه وایبر,نرم افزار ارسال پیامک در وایبر,ارسال اس ام اس با وایبر,ارسال sms تبلیغاتی در وایبر,ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی viber,ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با VIBER,هزینه ارسال پیامک در وایبر,ارسال تبلیغات در وایبر viber,ارسال تبلیغات در viberviber,ارسال SMS تبلیغاتی بوسیله وایبر