افزایش اعضای لیست ایمیل ها

افزایش اعضای لیست ایمیل ها

افزایش اعضای لیست ایمیل ها

بازار یابان به دنبال راهی برای تبدیل سرنخ ها به مشتری هستند دائما در حال استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مانند بنرهای متحرک در سایت و ایمیل های تبلیغاتی و یا پیاده سازی انواع مختلف landing page ها می باشند. این ابزارها تازه اگرچه هوشمندانه هستند اما همیشه موجب حرکت رو به جلو نمی شوند. گاهی اوقات کنار گذاشتن روال گذشته و به کار گیری روش های جدید نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد. بنابراین قبل از هر اقدامی بهتر است از چیزهایی که هر روز در اطراف خود می بینید استفاده کنید و بازاریابی خود را بهینه کنید با استفاده از یک پنل ایمیل در مورد کاربران و مشتریانی که از شما خرید کرده اند مطالعه کنید ببینید چه چیز هایی آن ها را هیجان زده می کند، با دیدن چه مطالبی در جا اقدام به عضویت کرده اند و یا از شما کالایی خریداری کرده اند.

افزایش اعضای لیست ایمیل ها

در این مقاله چند روش ساده برای تغییر قابل توجه در عضو شدن افراد در پنل ایمیل پیشنهاد می کنیم.

  1. به جای قرار دادن فرم عضویت در فوتر یا صفحه جدا، در تمام صفحات خود یک پاپ آپ زیبا برای عضوگیری در خبرنامه خود قرار دهید، تحقیقات نشان داده است که این شیوه تا ۹۹ درصد میزان اعضاء را در پنل ایمیل افزایش می دهد.
  2.  یک PDF با محتوای مناسب برای دانلود رایگان در سایت خود قرار دهید و برای مجوز دانلود از خوانندگان خود درخواست کنید که ایمیل خود را به شما بدهند با این روش لیست اعضای ایمیل خود را در پنل ایمیل افزایش دهید.
  3. در صفحات فیس بوک، اینستاگرام و گوگل پلاس خود از کاربران خود بخواهید که برای دریافت خبرنامه آدرس ایمیل خود را به شما بدهند
  4. به لیست شماره موبایل های مشتریان خود پیامک زده و از آن ها بخواهید برای دریافت خبرنامه های هفتگی شما ایمیل خود را برای شما پیامک کنند.
  5. آموزش های رایگان یک هفته ای در سایت خود قرار دهید و autoresponder  راه اندازی کنید و از کاربران بخواهید در این آموزش ها ثبت نام کنند.
  6. در پنل ایمیل خود برای  ثبت نام در خبرنامه یک کوپن تخفیف ۱۰% به ایمیل کاربر خود ارسال کنید

شما توسط کلید واژه های زیر به این سایت مرتبط شدید

ایمیل مارکتینگ پنل,پنل ایمیل,پنل ایمیل مارکتینگ,قیمت پنل ایمیل,فروش پنل ایمیل,ارسال ایمیل,افزایش ترافیک,افزایش فروش,کتاب ایمیل مارکتینگ,ایمیل مارکتینگ , ایمیل انبوه , ایمیل گروهی , ایمیل تبلیغاتی , پنل ایمیل مارکتینگ , میهن ایمیل,نرم افزار ایمیل مارکتینگ,نرم افزار یمیل مارکتینگ,شیوه های ایمیل مارکتینگ,